Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 59 x 99 cm (h x b) |
Incl. lijst | 87 x 128 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
JC 509
Wim Bos
Platbodems op woelige zee
Olieverf op Doek
59 x 99 cm
87 x 128 cm
Kleine oneffenheid rechtsmidden
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Kleine oneffenheid rechtsmidden | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda of amsterdam, Nederland |
Objectlocatie | Breda of Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 19-1-2020 om 16:54 |
Eindtijd | 30-1-2020 om 10:06 |