Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40/75 |
Willem Brauckmann (1946 - 2014)
REF: CU20095
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het werk verkeerd in een goede conditie. | |
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 28-4-2021 om 8:31 |
Eindtijd | 5-5-2021 om 23:04 |