Willem de Vries is graficus en (landsschaps)schilder. Hij combineert klassieke architectuur met het landschap. Hij is opgeleid aan de Rietveld Academie in Amsterdam en kreeg onder andere les van Herman Gordijn.
Dit werk is een kenmerkend surrealistisch kunstwerk. Het betreft een origineel werk van de Vries uitgevoerd in olieverf op papier.
Maat en beeld: 57x65cm met marge naar de rand van het originele blad.
Bij aankoop kan het werk op afspraak worden opgehaald in Stavoren (Friesland) of Amsterdam (Oostelijk Havengebied). Parkeren geen probleem. De termijn voor het ophalen is na betaling ruim.
Zeer Goed
Het werk verkeert in topconditie, is altijd vlak bewaard en kan zondermeer direct naar eigen keuze worden ingelijst.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Stavoren, Nederland
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00