Willem Fekken - C4925-6, Aan de Amsterdamse gracht

Willem Fekken - C4925-6, Aan de Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 100!
Willem Fekken - C4925-6, Aan de Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 100!Willem Fekken - C4925-6, Aan de Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Willem Fekken (1908-1999)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen18.5 cm x 24 cm (h x b)
Passe-partout34 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
C4925-6, W. Fekken, Aan de Amsterdamse gracht, aquarel en inkt op papier, beeldmaat 18.5 x 24 cm, passe-partoutmaat 34 x 36 cm, zonder lijst.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.

ConditieRedelijk

Papier verkleurd, passe-partout verkleurd met vlekjes.

Willem Fekken (1908-1999)

Alle items van deze kunstenaar(5) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
36 cm
34 cm
24 cm
18.5 cm

Starttijd:08-01-2021 om 16:26
Eindtijd:13-01-2021 om 20:25
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier