Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm - Verkocht

Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!
Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!Willem Fekken - Ingelijste aquarel , Stadsgezicht Amsterdam , Westertoren - 68 x 48 cm kopen? Bied vanaf 1!
  • Willem Fekken (1908-1999)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 30 cm (h x b)
Lijst68 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijste aquarel van de Nederlandse kunstenaar Willem Fekken (1908-1999).
    -Gesigneerd rechtsonder.
    -Afmetingen: Lijst, 68 x 48 cm. Beeld, 47 x 30 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: De aquarel is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes en de kartonnen achterplaat heeft (vocht)vlekken.
    Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Willem Fekken (Amsterdam 1908 - Hilversum 1999), aquarellist, pastellist, pentekenaar, schilder en tekenaar.
    -Opleiding: Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs Amsterdam (de voorloper van de Gerrit Rietveld Academie).
    -Stijl: Impressionisme.
    -Onderwerpen: Landschappen, bloemstillevens, interieurs en stadsgezichten van o.a. Amsterdam en Parijs.
    Hij woonde en werkte in Amsterdam en vanaf 1929 in Hilversum.
    Willem Fekken was lid van de ‘Vereeniging van Beeldende Kunstenaars Hilversum’ en van ‘Sint Lucas’ Amsterdam.
    -Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 335 ; Jacobs 1993.

    Afhandeling:

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • De aquarel is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes en de kartonnen achterplaat heeft (vocht)vlekken.
    Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur

Willem Fekken (1908-1999)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84 )

2942 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
48 cm
68 cm
30 cm
47 cm
Dit item is verkocht voor 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-09-2022 om 00:00
Eindtijd:03-10-2022 om 19:07
Biedingen (23)
Passievrucht
03 okt. / 18:35
€ 160
ronvs
03 okt. / 18:35
€ 150
ronvs
30 sep. / 12:16
€ 140
AJD1970
30 sep. / 12:16
€ 130
ronvs
27 sep. / 08:30
€ 120
Effel
26 sep. / 21:19
€ 110
ronvs
26 sep. / 21:19
€ 100
Effel
26 sep. / 21:19
€ 90
ronvs
26 sep. / 15:11
€ 80
Effel
26 sep. / 15:11
€ 70
ronvs
25 sep. / 21:46
€ 60
Effel
25 sep. / 21:46
€ 50
ronvs
25 sep. / 21:46
€ 45
Effel
25 sep. / 21:46
€ 40
ronvs
25 sep. / 14:57
€ 35
Effel
25 sep. / 11:13
€ 30
ronvs
25 sep. / 11:12
€ 25
Effel
25 sep. / 11:12
€ 20
ronvs
25 sep. / 10:29
€ 15
Effel
22 sep. / 15:57
€ 10
Malinescu
22 sep. / 15:33
€ 5
Effel
19 sep. / 13:54
€ 3
MMTHN
19 sep. / 10:17
€ 1