Een ingelijste aquarel van de Nederlandse kunstenaar Willem Fekken (1908-1999). -Gesigneerd rechtsonder. -Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat. -Afmetingen: Lijst, 68 x 48 cm. Beeld, 47 x 30 cm. -Herkomst: Uit een inboedel. -Conditie: De aquarel is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes en de kartonnen achterplaat heeft (vocht)vlekken. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar: Willem Fekken (Amsterdam 1908 - Hilversum 1999), aquarellist, pastellist, pentekenaar, schilder en tekenaar. -Opleiding: Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs Amsterdam (de voorloper van de Gerrit Rietveld Academie). -Stijl: Impressionisme. -Onderwerpen: Landschappen, bloemstillevens, interieurs en stadsgezichten van o.a. Amsterdam en Parijs. Hij woonde en werkte in Amsterdam en vanaf 1929 in Hilversum. Willem Fekken was lid van de ‘Vereeniging van Beeldende Kunstenaars Hilversum’ en van ‘Sint Lucas’ Amsterdam. -Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 335 ; Jacobs 1993.
Afhandeling: -Het werk kan worden afgehaald in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur. Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan het werk niet per post verzonden worden. Het afhalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Amsterdam te komen. -U kunt in Nederland en België eventueel gebruikmaken van de gespecialiseerde koeriersdienst van Kunstveiling: “Swift koeriers”. (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”). Binnen Nederland zijn de bezorgkosten van Swift Koeriers voor dit werk: € 47,49.
Goed
De aquarel is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes en de kartonnen achterplaat heeft (vocht)vlekken. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur
koeriersdienst