Johan Diedrich Hendriks - Oostpoortbrug te Delft
Eugène Brands - (Grote) tekening met objecten
Wolf Erdmann Oblonskij - Handgesigneerde offsetlithografie: Zeskantige moer
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 21.5 x 26 cm (h x b) |
Incl. lijst | 34.5 x 38.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 16/25 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 27-9-2022 om 23:59 |
Eindtijd | 9-10-2022 om 16:45 |