Willem Knip - Kunstwerk

Willem Knip - Kunstwerk kopen? Bied vanaf 200!
Willem Knip - Kunstwerk kopen? Bied vanaf 200!Willem Knip - Kunstwerk kopen? Bied vanaf 200!Willem Knip - Kunstwerk kopen? Bied vanaf 200!
  • Willem Knip (1883-1967)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHandgekleurd
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen27.8 cm x 37.8 cm (h x b)
Lijst30.6 cm x 40.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Straat met boerderijen in het winterseizoen.
ConditieRedelijk

Kunstwerk gevonden in een oud huis. Heeft het prima overleefd maar hier en daar nog wel wat zichtbare sporen.  Sporen  zijn bijna niet zichtbaar in de lijst.

Willem Knip (1883-1967)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  LennardBierman

Lid sinds 2022
0 verkochte items
40.3 cm
30.6 cm
37.8 cm
27.8 cm
Starttijd:13-03-2022 om 17:05
Eindtijd:16-03-2022 om 20:39
Openingsbod € 200
ObjectlocatieHavelte, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie