14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Schilderij |
Groot abstract werk van Willem Moerenhout. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (‘89) rechtsonder, in mooie houten lijst. Alles in uitstekende conditie, klaar om opgehangen te worden.
Afmetingen: 136cm x 56cm (incl. lijst), 130cm x 50cm (doek)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.
Starttijd | 30-1-2017 om 10:09 |
Eindtijd | 11-2-2017 om 21:09 |