Willem Snitker - Zonlicht in tuin (2) -acryl 1999- - Verkocht

Willem Snitker - Zonlicht in tuin (2) -acryl 1999- kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker - Zonlicht in tuin (2) -acryl 1999- kopen? Bied vanaf 50!Willem Snitker - Zonlicht in tuin (2) -acryl 1999- kopen? Bied vanaf 50!Willem Snitker - Zonlicht in tuin (2) -acryl 1999- kopen? Bied vanaf 50!Willem Snitker - Zonlicht in tuin (2) -acryl 1999- kopen? Bied vanaf 50!Willem Snitker - Zonlicht in tuin (2) -acryl 1999- kopen? Bied vanaf 50!
  • Willem Snitker (1938-2015)
Jaartal1999
TechniekAcryl
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
Lijst39 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Nog zo'n mooi werk van Willem Snikker. Monogram aan voorzijde en verso voluit gesigneerd. Het werk is gemonteerd op een houten paneel, afkomstig uit de galerie te Heemstede. Geveild in het voorjaar 2022 bij Botterweg auctions Amsterdam. In staat van nieuw.

Willem Snitker (1938-2015)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

518 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
37 cm
39 cm
18 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-01-2023 om 22:14
Eindtijd:24-01-2023 om 22:57
Reinder01
24 jan. / 13:46
€ 50