FA. (7)

Willem van Malsen - Maison Violette (Prent 190)

Willem van Malsen - Maison Violette (Prent 190) kopen? Bied vanaf 70!
Willem van Malsen - Maison Violette (Prent 190) kopen? Bied vanaf 70!Willem van Malsen - Maison Violette (Prent 190) kopen? Bied vanaf 70!Willem van Malsen - Maison Violette (Prent 190) kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  KDRGS
FA. (1)

24 verkochte items
  • Willem van Malsen (1940-2005)
Jaartal1970
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Fraaie zeefdruk van Van Malsen uit de Prent 190 serie.

Willem van Malsen (1940-2005)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  KDRGS
FA. (1)

24 verkochte items
55 cm
76 cm
Starttijd:04-05-2019 om 11:21
Eindtijd:18-05-2019 om 15:50
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieZwolle, Nederland