Willem van Scheijndel - Malindi

Willem van Scheijndel - Malindi kopen? Bied vanaf 50!
Willem van Scheijndel - Malindi kopen? Bied vanaf 50!Willem van Scheijndel - Malindi kopen? Bied vanaf 50!Willem van Scheijndel - Malindi kopen? Bied vanaf 50!Willem van Scheijndel - Malindi kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  imre9
FA. (2)

Lid sinds 2019
53 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Willem van Scheijndel (1952-2017)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karakteristieke zeefdruk van Willem van Scheijndel
Titel: Malindi

In goede conditie

Willem van Scheijndel (1952-2017)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  imre9
FA. (2)

Lid sinds 2019
53 verkochte items
66 cm
75 cm
Starttijd:02-06-2022 om 21:27
Eindtijd:11-06-2022 om 22:48
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieDelft, Nederland