Willem Wagenaar - Surrealisme - Verkocht

Willem Wagenaar - Surrealisme kopen? Bied vanaf 200!
Tekening / Aquarel

Willem Wagenaar - Surrealisme kopen? Bied vanaf 200!Willem Wagenaar - Surrealisme kopen? Bied vanaf 200!
  • Willem Wagenaar (1907-1997)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1931
TechniekPotlood
StijlSurrealistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen19 x 23.5 cm (h x b)
Passe-partout32 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze tekening is afkomstig van de weduwe Wagenaar en daarna  van het Centraal Museum in Utrecht. Willem Wagenaar was de voorloper van het surrealisme in het begin van de  XXe eeuw in Utrecht. Getekend op gebruind papier. Gesigneerd met monogram WW en gedateerd 1931 rechts onder.
De tekening lijkt een vouw te hebben rechts boven, maar het is een potlood lijn bij nadere bestudering.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Willem Wagenaar (1907-1997)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Margie
476 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
36 cm
32 cm
23.5 cm
19 cm