Sfeervolle kleurets in de maten 13 cm. x 18 cm. Oplagegegevens zijn niet bekend, maar de ets is door de kunstenaar met potlood gesigneerd en voorzien van titel en jaartal.
Goed
Zeer lichte verkleuring binnen randen passe-partout van eerdere inlijsting en aan bovenrand blad licht waarneembare sporen van gebruik tape
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Essen, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 8,00