Willy Belinfante - St. Maxime - Verkocht

Willy Belinfante - St. Maxime kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

Willy Belinfante - St. Maxime kopen? Bied vanaf 95!Willy Belinfante - St. Maxime kopen? Bied vanaf 95!Willy Belinfante - St. Maxime kopen? Bied vanaf 95!Willy Belinfante - St. Maxime kopen? Bied vanaf 95!Willy Belinfante - St. Maxime kopen? Bied vanaf 95!Willy Belinfante - St. Maxime kopen? Bied vanaf 95!
  • Willy Belinfante (1922-2014)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 16.5 x 16.5 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 80
Prachtige kleurenets van Willy Belifante.

Gesigneerd: Willy Belifante
Titel: St. Maxime
Oplage: 34/80
E.D. (epreuve d'artist)

De kleurenets is in uitstekende staat.
De lijst heeft een paar krasjes.

Ophalen of verzenden
De ets gaat zeer goed verpakt en aangetekend met PostNL mee.
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Willy Belinfante (1922-2014)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ilonca
90 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
33 cm
43 cm
16.5 cm
16.5 cm