Herman Brood - Drieluik , prachtig gelijst
Jan Harmannus Lambeck - Abstract. Modern.
Niet of onleesbaar gesigneerd - Voor anker.
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Wim Bosma ( 1902 - 1985 )
‘Haven’
Olie op doek
Niet gesigneerd ; toeschrijving op inventaris etiket ( verso )
50 x 70 cm
Herkomst Collectie Henk Klasema , Roosendaal ( zie etiket verso )
Voordat Klasema zich toelegde op verzamelen van abstracte (geometrische ) kunst , bestond zijn collectie voornamelijk uit Nederlandse klassiek moderne kunst .
Op verso ook artikel met illustratie van Bosma bij artikel ‘ Staking in de haven, solidariteit met de zeelieden ‘ uit ‘ De Vlam , Socialistisch weekblad voor vrijheid en cultuur ‘ , 11 mei 1946 . ( artikel aanwezig )
Het werk komt uit een nalatenschap te Heemstede .
In goede conditie
Lage beginprijs !
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 26-12-2016 om 16:29 |
Eindtijd | 1-1-2017 om 16:34 |