Wim Jurcka - Kijken over de Westerschelde

Wim Jurcka - Kijken over de Westerschelde kopen? Bied vanaf 20!
Wim Jurcka - Kijken over de Westerschelde kopen? Bied vanaf 20!Wim Jurcka - Kijken over de Westerschelde kopen? Bied vanaf 20!
  • Wim Jurcka (1905-1963)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1956
Techniek Potlood
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 37 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Mooie tekening van een man die de krant leest met uitzicht op de Westerschelde. Wim Jurcka woonde en werkte lange tijd in Zeeland,
Rechts onder bij de signatuur wat potlood verlies
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Wim Jurcka (1905-1963)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Margie
592 verkochte items
Alle items (16)
25 cm
37 cm