Wim Motz - Geometrisch abstracte compositie, litho

Wim Motz - Geometrisch abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 30!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Wim Motz - Geometrisch abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 30!Wim Motz - Geometrisch abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 30!Wim Motz - Geometrisch abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Wim Motz (1900-1977)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
OnderwerpAbstract
Afmetingen46 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Karakteristiek werk van Wim Motz.  Litho op papier met watermerk van de firma Pannekoek, met stempelsignatuur.  In goede conditie, wat kreukjes en vlekjes in de witte marge maar ingelijst met passe-partout zeer goed.

Afmetingen: 59cm x 46cm (blad), 47cm x 35cm (beeld)

Wat kreukjes en vlekjes in de witte marge maar ingelijst met passe-partout zeer goed.

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-02-2020 om 18:02
Eindtijd:24-02-2020 om 19:47

Biedingen (4):

mdj-z
24 feb. / 19:35
€ 45
rewie46
24 feb. / 19:34
€ 40
mdj-z
24 feb. / 19:34
€ 35
rewie46
21 feb. / 15:24
€ 30