Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Varia |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 48.8 x 41.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
"Als ik schilder ben ik gelukkig."
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In goede staat. Wat lichte vlekjes, onderaan, op de witte rand. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 16-8-2021 om 19:08 |
Eindtijd | 25-8-2021 om 14:59 |