950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Wilhelmus ( Wim ) van den
Anker. geboren Kerkdriel 13 december 1911, overleden 7 maart 1992 te Tiel.
Leerling van Piet Slager en A. Verhorst.
Bezocht de schetsclub te Vucht o.l.v. D. Rovers.
Kreeg van 1941 tot 1960 les van Willem Witjens.
Wim van den Anker schildert, aquarelleert en
tekent landschappen, figuren, bloemen en stillevens.
Werk van Wim van den Anker bevind zich in het
Streekmuseum Tiel.
Lexicon Pieter Scheen Deel I blz. 22.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Schilderij is in een uitstekende conditie | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tiel, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 4-7-2021 om 19:44 |
Eindtijd | 5-9-2021 om 21:37 |