Wim van der Meij - Bomen - Verkocht

Wim van der Meij - Bomen kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Wim van der Meij - Bomen kopen? Bied vanaf 10!Wim van der Meij - Bomen kopen? Bied vanaf 10!Wim van der Meij - Bomen kopen? Bied vanaf 10!Wim van der Meij - Bomen kopen? Bied vanaf 10!Wim van der Meij - Bomen kopen? Bied vanaf 10!Wim van der Meij - Bomen kopen? Bied vanaf 10!Wim van der Meij - Bomen kopen? Bied vanaf 10!Wim van der Meij - Bomen kopen? Bied vanaf 10!Wim van der Meij - Bomen kopen? Bied vanaf 10!Wim van der Meij - Bomen kopen? Bied vanaf 10!Wim van der Meij - Bomen kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Makx
FA. (2)

16 verkochte items
  • Wim van der Meij (1949)
Jaartal1991
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 30 cm (h x b)
Lijst40 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/150
Gedetailleerde grote ets en twee kleinere etsen van Wim van der Meij. De grote ets meet 19x30 cm (hxb) en de twee kleinere etsen zijn 6x4 cm (hxb). Op een aantal foto's is een witte brede streep te zien; dit komt door de reflectie van het glas. Tekenen was zijn grote hobby, maar na zijn eerste etslessen in 1977 werd dat zijn passie. Hij volgde avondcursussen aan de Koninklijke Academie in Den Haag. In januari 1986 stopte hij met zijn baan en begon zijn carrière als fulltime kunstenaar en verhuisde naar Zutphen. Hij nam deel aan tentoonstellingen in vele plaatsen in Nederland en deed opdrachten voor bedrijven en instellingen. Hij vindt de onderwerpen voor zijn etsen in het Nederlandse landschap langs de rivieren en kanalen en in de oude steden.

Wim van der Meij (1949)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Makx
FA. (2)

16 verkochte items
59 cm
40 cm
30 cm
19 cm
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-03-2020 om 11:39
Eindtijd:14-03-2020 om 16:45
Biedingen (8)
lokunst
14 mrt. / 16:35
€ 55
AnneRotte
14 mrt. / 16:35
€ 50
AnneRotte
14 mrt. / 13:44
€ 45
Cato
14 mrt. / 13:44
€ 40
Cato
14 mrt. / 13:44
€ 35
AnneRotte
14 mrt. / 13:44
€ 30
Cato
12 mrt. / 16:34
€ 15
ajsch
11 mrt. / 21:13
€ 10