Wim van der Meij - Oud vrachtschip in Amsterdamse Gracht

Wim van der Meij - Oud vrachtschip in Amsterdamse Gracht kopen? Bied vanaf 40!
Wim van der Meij - Oud vrachtschip in Amsterdamse Gracht kopen? Bied vanaf 40!Wim van der Meij - Oud vrachtschip in Amsterdamse Gracht kopen? Bied vanaf 40!Wim van der Meij - Oud vrachtschip in Amsterdamse Gracht kopen? Bied vanaf 40!
  • Wim van der Meij (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekEts
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen14.5 cm x 12 cm (h x b)
Lijst34.5 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage240
Oud vrachtschip en scheepjes in Amsterdamse Gracht. Met uitzicht op kleinere scheepjes in de verte en Amsterdamse Grachtenpandjes. Zeer fijn en secuur weergegeven.
Ingelijst in mooi mahoniehout lijst.

Heeft altijd in donkere gang gehangen. Geen kleurverschillen.

Inclusief mooie lijst

Wim van der Meij (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  mheinink

Lid sinds 2017
9 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
26.5 cm
34.5 cm
12 cm
14.5 cm
Starttijd:24-09-2022 om 23:32
Eindtijd:08-10-2022 om 22:30
Openingsbod € 40
ObjectlocatieHilversum,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier