Wim van der Meij - Schitterende gesigneerde ets van "De Waag" in Deventer. - Verkocht

Wim van der Meij - Schitterende gesigneerde ets van "De Waag" in Deventer. kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 54,05 (Incl. 15% veilingkosten)

Wim van der Meij - Schitterende gesigneerde ets van "De Waag" in Deventer. kopen? Bied vanaf 25!Wim van der Meij - Schitterende gesigneerde ets van "De Waag" in Deventer. kopen? Bied vanaf 25!Wim van der Meij - Schitterende gesigneerde ets van "De Waag" in Deventer. kopen? Bied vanaf 25!Wim van der Meij - Schitterende gesigneerde ets van "De Waag" in Deventer. kopen? Bied vanaf 25!Wim van der Meij - Schitterende gesigneerde ets van "De Waag" in Deventer. kopen? Bied vanaf 25!Wim van der Meij - Schitterende gesigneerde ets van "De Waag" in Deventer. kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  tien
FA. (17)

802 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Wim van der Meij (1949)
Jaartal2006
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 16 cm (h x b)
Lijst25.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage106/150
Het betreft een schitterende ets in mooie strakke lijst met glas en passe-partout.

Het geheel is in perfecte staat.

Wim van der Meij (1949)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  tien
FA. (17)

802 verkochte items
33.5 cm
25.5 cm
16 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 54,05(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-05-2022 om 20:27
Eindtijd:13-05-2022 om 19:35
Biedingen (7)
hwwassing
13 mei / 16:01
€ 47
TeunFabri
13 mei / 16:01
€ 45
TeunFabri
13 mei / 16:00
€ 41
hwwassing
13 mei / 16:00
€ 36
TeunFabri
13 mei / 14:22
€ 31
hwwassing
13 mei / 14:22
€ 26
hwwassing
11 mei / 20:10
€ 25