Wim van Veen - ZONDER TITEL - Verkocht

Wim van Veen - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Wim van Veen - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 20!Wim van Veen - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 20!Wim van Veen - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 20!
  • Wim van Veen (1936)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1989
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Houtsnede uit 1989. Oplage 83/100.
Afmeting 29,5 x 21 cm.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Wim van Veen (1936)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunstpeer
691 verkochte items
Alle items (55)
21 cm
29 cm