Wim Zurne - Ingelijste ets - Verkocht

Wim Zurne - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Wim Zurne - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!Wim Zurne - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!Wim Zurne - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!Wim Zurne - Ingelijste ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Wim Zurne (1953)
Jaartal1989
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 23 cm (h x b)
Lijst51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/100

Ets van Wim Zurné, gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood. Ingelijst achter glas in wit metalen Barth Lijst.

Verzending aangetekend en verzekerd 18 euro. Bij verzending is glasbreuk voor risico van de koper.

Wim Zurne (1953)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
66 cm
51 cm
23 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-04-2022 om 08:33
Eindtijd:13-05-2022 om 19:26
Biedingen (3)
Drost260
13 mei / 14:54
€ 10
TKtL
13 mei / 14:54
€ 5
TKtL
11 mei / 08:05
€ 1