Harrie Gerritz - Koeien. Dieren in de kunst.
Verreries de Boussu - Glaskunstwerk
Willem Frederik Haas - Meisje in boomgaard - Ets, Zeer fraai Ingelijst
Elmar Gille - Grote - Epreuve d'Artiste- Ets+Aquatint op papier "san Gimignano Toscane" -
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 61.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In goede staat. Er zitten wat kleine vouwtjes en een klein vlekje onderaan op de witte rand. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 18-2-2021 om 20:34 |
Eindtijd | 25-2-2021 om 19:54 |