Wout van Heusden - ets - 1979

Wout van Heusden - ets - 1979 kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden - ets - 1979 kopen? Bied vanaf 55!Wout van Heusden - ets - 1979 kopen? Bied vanaf 55!Wout van Heusden - ets - 1979 kopen? Bied vanaf 55!
  • Wout van Heusden (1896-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43.5 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Wout van Heusden. Jaar: 1979. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Afmetingen voorstelling: H32 x b41,5 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild. Literatuur: Stiemer, nr: 482.

Verzenden/ophalen:
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met Postnl.

De voorstelling is in zeer goede staat. In goede staat. Hier en daar een klain kreukje in het witte gedeelte van het papier.

Wout van Heusden (1896-1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32)

954 verkochte items
Alle items van deze verkoper (263)
52.5 cm
43.5 cm
Starttijd:05-07-2022 om 17:18
Eindtijd:11-07-2022 om 21:36
Openingsbod € 55
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland