Wout van Heusden - Ets, Zonder titel - Ingelijst

Wout van Heusden - Ets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Wout van Heusden - Ets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Wout van Heusden - Ets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Wout van Heusden - Ets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Wout van Heusden (1896-1982)
Jaartal1977
TechniekEts
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 cm x 35 cm (h x b)
Lijst90 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageniet genummerd

Klein vlekje in de hoek van het beeld linksboven. Tussen passe-partout en glas wat vuiltjes.

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-02-2020 om 14:05
Eindtijd:25-02-2020 om 19:11

Biedingen (1):

bartholdus
25 feb. / 17:44
€ 35