Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 45 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 27-1-2023 om 10:13 |
Eindtijd | 2-2-2023 om 19:20 |