Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30/50 |
Kleurrijke zeefdruk van Yolande Brouwers. Titel: Rood fond. Jaar: 1990. Nummer: 30/50. Afmetingen: 65 x 50 cm. Afmetingen voorstelling: H47 x b69.5cm. Het werk is rechts onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Conditie: in goede staat. Op de randen zitten wat kreukels en vlekjes. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 12-6-2021 om 19:59 |
Eindtijd | 18-6-2021 om 20:24 |