C.A. Wertheim - HAVENMOND / KLEURZEEFDRUK / 60x94cm / SIG / 1992
Alfred Manessier - Lithografie
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gered.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1968 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 71 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 75 |
Zeer mooi werk uit 1968 van de japanse kunstenares Yoshiko Noma. Litho op geschept papier (met watermerk van Spirale Milano), met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (74/75). In zeer goede conditie; er zitten een aantal zeer kleine kreukjes in de witte marge maar die zijn totaal niet storend.
Afmetingen: 71cm x 51cm (blad), 39cm x 26cm (beeld)
Yoshiko Noma (Tokyo, Japan 1934)
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 14-6-2019 om 14:08 |
Eindtijd | 24-6-2019 om 19:15 |