Yoshiko Noma - Litho: Fleures I

Yoshiko Noma - Litho: Fleures I kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Litho: Fleures I kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Litho: Fleures I kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Litho: Fleures I kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Litho: Fleures I kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Litho: Fleures I kopen? Bied vanaf 75!
  • Yoshiko Noma (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen71 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van de Japanse kunstenares Yoshiko Noma. Titel: Fleures I. Nummer: 72/75. Afmetingen blad: h71 x b50 cm; Afmetingen voorstelling: h38.5  x b26 cm.
 Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in zeer goede staat. Op de witte rand zitten wat kreukels en een klein scheurtje aan de bovenzijde. Deze "gebreken" vallen allemaal onder het passe-partout bij inlijsting.

Yoshiko Noma (1934)

JapansJapansAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
50 cm
71 cm
Starttijd:19-09-2022 om 21:22
Eindtijd:25-09-2022 om 21:45
Openingsbod € 75
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland