Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1968 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65.5 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | XXI |
Litho van de japanse kunstenares Yoshiko Noma. Titel: Champ XXI. Nummer: Epreuve d'artiste. Afmetingen blad: h65.5 x b50 cm; Afmetingen voorstelling: h46.5 x b35.5 cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
In goede staat | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 20-8-2019 om 16:50 |
Eindtijd | 26-8-2019 om 21:06 |