Zao Wou-Ki - Composition (1978)

Zao Wou-Ki - Composition (1978) kopen? Bied vanaf 750!
Zao Wou-Ki - Composition (1978) kopen? Bied vanaf 750!Zao Wou-Ki - Composition (1978) kopen? Bied vanaf 750!Zao Wou-Ki - Composition (1978) kopen? Bied vanaf 750!Zao Wou-Ki - Composition (1978) kopen? Bied vanaf 750!Zao Wou-Ki - Composition (1978) kopen? Bied vanaf 750!Zao Wou-Ki - Composition (1978) kopen? Bied vanaf 750!Zao Wou-Ki - Composition (1978) kopen? Bied vanaf 750!
  • Zao Wou-Ki (1921-2013)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1978
Techniek Litho
Stijl Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 60
Zeldzaam abstracte lithografie van Zao Wou-Ki uit 1978.
Handgesigneerd en genummerd (12/60).
Heeft wat ouderdomsvlekjes rondom de rand (zie foto's).
Wat vlekjes rondom de rand door zijn leeftijd, verder in goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wassenaar, Nederland

Zao Wou-Ki (1921-2013)

Frans Frans Chinees Chinees Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  s_kr00
Lid sinds 2025
1 verkochte items
Alle items (3)
40 cm
56 cm