| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 15 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aluminium |
| Afmetingen | 121 x 26 x 26 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 9400 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Aluminium |
| Afmetingen | 38 x 19 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2902 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Aluminium |
| Afmetingen | 19 x 19 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2013 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 71.5 x 52.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Digitale Print |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 75 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 21 x 17 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30 x 22 cm (h x b) |
| Techniek | Collage |
| Afmetingen | 28 x 26 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 32 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 24 x 19 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 33 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 70 x 90 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 105 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 55 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 42 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 105 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 42 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 64 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Afmetingen | 13 x 29 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3700 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 40 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 110 x 107 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 113 x 108 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 15 x 17 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 43 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 35 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Diamant |
| Afmetingen | 0.56 x 0.57 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 0.65 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 102 x 72 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Handgekleurd |
| Afmetingen | 76 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 72 x 93.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 77 x 84 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 103 x 83 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 30 x 84 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 68 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 32 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Giclée |
| Afmetingen | 42 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 37 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 51.5 x 36.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 64 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 15 x 14 x 14 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 950 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Stift |
| Afmetingen | 29 x 22 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 25 x 10 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 20 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 50.1 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 75 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 45 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |