Reinold H Palenske (1884-1954)
Listen Child
| Techniek | Droge Naald |
| Afmetingen | 18 x 12 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |