1e keer aangeboden

Johan Tahon - ANATOMIE II - Zeldzame groot-formaat ets kopen? Bied vanaf 1200!
Johan Tahon (1965) Belgisch ANATOMIE II - Zeldzame groot-formaat ets
Techniek Ets
Afmetingen 205 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.200
Jules Lismonde - Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977 kopen? Bied vanaf 90!
Jules Lismonde (1908-2001) Belgisch Zeefdruk - Gesigneerd - 54x42 cm - 1977
Afmetingen 54 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Kunstaardewerkfabriek Regina - Prachtig en volledig gaaf en uniek wandbord (PD_1_2e). kopen? Bied vanaf 20!
Kunstaardewerkfabriek Regina (1898) Nederlands Prachtig en volledig gaaf en uniek wandbord (PD_1_2e).
Afmetingen 5 x 26 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Ronald Motta - The first rat that believes in God kopen? Bied vanaf 250!
Ronald Motta (1957) Nederlands The first rat that believes in God
Techniek Kunststof
Afmetingen 27 x 28 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 2400 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Erik van Spronsen - Kubus van profielstaal kopen? Bied vanaf 380!
Erik van Spronsen (1948) Nederlands Kubus van profielstaal
Techniek IJzer
Afmetingen 54 x 71 x 71 cm (h x b x d)
Gewicht 20000 g
€ 380
Abe Kuipers - Gouache kopen? Bied vanaf 150!
Abe Kuipers (1918) Nederlands Gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 76 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Carolina Paulussen - De Poort kopen? Bied vanaf 350!
Carolina Paulussen (1963) Nederlands De Poort
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 350
Loic Tuhal - Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm kopen? Bied vanaf 850!
Loic Tuhal (1968) Frans Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm
Afmetingen 124 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Corry Ammerlaan - handgesigneerde sculptuur | 'Connection' kopen? Bied vanaf 35!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands handgesigneerde sculptuur | 'Connection'
Techniek Brons
Afmetingen 15 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Marta Jedrysko - Zoë kopen? Bied vanaf 25!
Marta Jedrysko (1959) Nederlands Pools Zoë
Afmetingen 44 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Corry Ammerlaan - Bronzen Hoed met vermelding Chapeau kopen? Bied vanaf 25!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Bronzen Hoed met vermelding Chapeau
Techniek Brons
Afmetingen 2 x 7 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 237 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 25
Werner Moonen - Gij zult mij niet scheiden, ik breng de nacht door in het oog van de dag, ets kopen? Bied vanaf 125!
Werner Moonen (1940-2011) Nederlands Gij zult mij niet scheiden, ik breng de nacht door in het oog van de dag, ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 57 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Michel Pinel - Michel Pinel „Eden“, Werkverzeichnis des Fotografen – 2009 kopen? Bied vanaf 60!
Michel Pinel (1949-2023) Frans Michel Pinel "Eden" Catalogus Raisonné van de fotograaf - 2009
Techniek Softcover
Afmetingen 33 x 24 cm (h x b)
€ 60
Val-Saint-Lambert - Voorzitters/veilingmeesters hamer kopen? Bied vanaf 35!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Voorzitters/veilingmeesters hamer
Afmetingen 20 x 5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Jan Fekkes - Portret van Ludwig van Beethoven kopen? Bied vanaf 175!
Jan Fekkes (1885-1933) Nederlands Portret van Ludwig van Beethoven
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Hendrik Cornelis Kranenburg - De Magere Brug in Amsterdam. kopen? Bied vanaf 175!
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1997) Nederlands De Magere Brug in Amsterdam.
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Lex Grote - Grijs met rood kopen? Bied vanaf 100!
Lex Grote (1958) Nederlands Grijs met rood
Afmetingen 130 x 250 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Silvin Bronkart - Hochwertige abstrakte Komposition aus dem Jahr 1949 kopen? Bied vanaf 550!
Silvin Bronkart (1915-1970) Belgisch Hoogwaardige abstracte compositie uit 1949
Techniek Houtskool
Afmetingen 51.5 x 63.5 cm (h x b)
€ 550
Renaat Veris - Vaas met zonnebloemen kopen? Bied vanaf 50!
Renaat Veris (1940) Belgisch Vaas met zonnebloemen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Lex Grote - Onbekend bruin kopen? Bied vanaf 75!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend bruin
Afmetingen 160 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Lex Grote - Onbekend vrolijk kopen? Bied vanaf 100!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend vrolijk
Afmetingen 138 x 208 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Lex Grote - Onbekend kleurrijk kopen? Bied vanaf 75!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend kleurrijk
Afmetingen 140 x 145 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Lex Grote - Onbekend 2 tulpen kopen? Bied vanaf 75!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend 2 tulpen
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Pieter Dik - Kustgezicht kopen? Bied vanaf 200!
Pieter Dik (1943-1984) Nederlands Kustgezicht
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Lei Molin - Collage zeefdruk proef kopen? Bied vanaf 300!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Collage zeefdruk proef
Afmetingen 82 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Isa van der Zee - Golden Sails kopen? Bied vanaf 35!
Isa van der Zee (1928) Nederlands Golden Sails
Techniek Offset
Afmetingen 71 x 55 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Cor van der Woerd - Op 't land kopen? Bied vanaf 85!
Cor van der Woerd (1901-1994) Nederlands Op 't land
Techniek Ets
Afmetingen 48.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Jan Toorop - Portret van Marietje Hendrika Otterloo. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Portret van Marietje Hendrika Otterloo.
Techniek Rotaprint
Afmetingen 37 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Ad Verstijnen - 6 zeefdrukjes kopen? Bied vanaf 60!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands 6 zeefdrukjes
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Cor van der Woerd - Wilgen kopen? Bied vanaf 85!
Cor van der Woerd (1901-1994) Nederlands Wilgen
Techniek Ets
Afmetingen 53.5 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
€ 250
Marius Janssen - 't Kolkje Amsterdam kopen? Bied vanaf 125!
Marius Janssen (1885-1957) Nederlands 't Kolkje Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 57.5 x 43.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Jan van Vucht Tijssen - Oud boerderij landschappelijke voorstelling koeien verplaatsen over beek. kopen? Bied vanaf 500!
Jan van Vucht Tijssen (1884-1970) Nederlands Oud boerderij landschappelijke voorstelling koeien verplaatsen over beek.
Afmetingen 64 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Jan van der Zee - Bijzondere en gekleurde vormgeving kopen? Bied vanaf 485!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Bijzondere en gekleurde vormgeving
Techniek Gouache
Afmetingen 72 x 93.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 485
Jacques Mels - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!
Jacques Mels (1899-1974) Nederlands Winterlandschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Koninklijke Van Kempen & Begeer - Keltum - Elegant verzilverd roomstel kopen? Bied vanaf 35!
Koninklijke Van Kempen & Begeer (1835) Nederlands Keltum - Elegant verzilverd roomstel
Afmetingen 8.5 x 20 x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht 320 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Ellen Meuwese - Porseleinen bord - 1996 - 35 cm doorsnede - eend kopen? Bied vanaf 50!
Ellen Meuwese (1948) Nederlands Porseleinen bord - 1996 - 35 cm doorsnede - eend
Techniek Keramiek
Afmetingen 35 x 35 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 980 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Maurice Haccuria - Marmergroef (Carrara) kopen? Bied vanaf 475!
Maurice Haccuria (1919-1991) Belgisch Marmergroef (Carrara)
Afmetingen 30.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Brockwitz Glas - Model 6940 kopen? Bied vanaf 25!
Brockwitz Glas (1903-1944) Duits Model 6940
Afmetingen 22 x 16 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht 1845 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 25
Nico Bruijnesteijn - Stilleven, boeken en vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 75!
Nico Bruijnesteijn (1893-1950) Nederlands Stilleven, boeken en vaas met bloemen
Afmetingen 41 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Pieter Kooistra - zeven lagen van bewustzijn kopen? Bied vanaf 150!
Pieter Kooistra (1922-1998) Nederlands zeven lagen van bewustzijn
Techniek Acryl
Afmetingen 112 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Ellen Meuwese - Porseleinen bord 1996 - groot 35 cm doorsnede - kip kopen? Bied vanaf 50!
Ellen Meuwese (1948) Nederlands Porseleinen bord 1996 - groot 35 cm doorsnede - kip
Techniek Keramiek
Gewicht 980 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!
Joep van Lieshout (1963) Nederlands ILLY Art Collection
Afmetingen 45 x 30 x 5 cm (h x b x d)
€ 475
Cornelis Koppenol - Pentekening kopen? Bied vanaf 40!
Cornelis Koppenol (1865-1946) Nederlands Pentekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 32 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Peter Vos - Smidsplavier kopen? Bied vanaf 150!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Smidsplavier
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Corry Ammerlaan - handgesigneerde sculptuur | 'Samen spelen' kopen? Bied vanaf 20!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands handgesigneerde sculptuur | 'Samen spelen'
Techniek Brons
Afmetingen 10 x 9 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20