5. Aleid Mansholt

Aleid Mansholt (1941)

2 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Aleid MANSHOLT (Wieringermeer, 1941)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Aleid Mansholt - ets "Fragmentatie" kopen? Bied vanaf 25!

Aleid Mansholt - ets "Fragmentatie"

Geplaatst doorCello1

Eindtijd26-03-2021 om 19:46

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen47.3 cm x 57.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aleid Mansholt - Geisgneerde ets kopen? Bied vanaf 25!

Aleid Mansholt - Geisgneerde ets

Geplaatst doorCello1

Eindtijd26-03-2021 om 19:54

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen54.3 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst