5. Alena Laufrova

Alena Laufrova (1952)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

Alena Laufrova - Maan schijnt door de bomen. kopen? Bied vanaf 35!

Alena Laufrova - Maan schijnt door de bomen.

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd09-04-2021 om 21:21

Jaartal1984
TechniekDroge Naald
Afmetingen39 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst