5. Armand Demeulemeester

Armand Demeulemeester (1922-2002)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Armand DEMEULEMEESTER (Ronse 1922 - Ronse 2002)

Belgisch

Armand Demeulemeester - litho uit reeks 'Genesis' kopen? Bied vanaf 60!

Armand Demeulemeester - litho uit reeks 'Genesis'

Geplaatst doorPino

Eindtijd11-07-2021 om 19:58

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst