5. Bjarne Melgaard

Bjarne Melgaard (1967)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Bjarne MELGAARD (Sydney 1967)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Bjarne Melgaard - ingelijst Conté krijt op papier - 1997 kopen? Bied vanaf 1499!

Bjarne Melgaard - ingelijst Conté krijt op papier - 1997

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd08-08-2021 om 21:16

Jaartal1997
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen52.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Bjarne Melgaard - Bjarne Melgaard - Wasco op papier: Mon Tiki - 1997 kopen? Bied vanaf 1499!

Bjarne Melgaard - Bjarne Melgaard - Wasco op papier: Mon Tiki - 1997

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd08-08-2021 om 21:30

Jaartal1997
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst