5. Borko Petrovic

Borko Petrovic (1971)

3 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Borko PETROVIC (1971)

Joegoslavisch

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Borko Petrovic - Plato kopen? Bied vanaf 320!

Borko Petrovic - Plato

Geplaatst doorborkop

Jaartal2017
Afmetingen69 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Borko Petrovic - Haven van Hoorn kopen? Bied vanaf 320!

Borko Petrovic - Haven van Hoorn

Geplaatst doorborkop

Jaartal2021
Afmetingen67 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Borko Petrovic - Nederland kopen? Bied vanaf 350!

Borko Petrovic - Nederland

Geplaatst doorborkop

Jaartal2021
Afmetingen65 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst