5. Charlotte le Fevre

Charlotte le Fevre (1954)

4 aangeboden items / 19 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Charlotte le FÈVRE (Haarlem 1954)

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Charlotte le Fevre - Litho - COMPOSITIE : 1988 kopen? Bied vanaf 40!

Charlotte le Fevre - Litho - COMPOSITIE : 1988

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charlotte le Fevre - beschouwing in het vierkant kopen? Bied vanaf 45!

Charlotte le Fevre - beschouwing in het vierkant

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charlotte le Fevre - zonder titel (104-81) | ets (ingelijst) - oplage 7 van 10 ex. kopen? Bied vanaf 55!

Charlotte le Fevre - zonder titel (104-81) | ets (ingelijst) - oplage 7 van 10 ex.

Geplaatst doortakamine

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen66.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charlotte le Fevre - Meisje - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Charlotte le Fevre - Meisje - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst