5. C.L. Dake

C.L. Dake (1857-1918)

1 aangeboden items / 39 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Carel Lodewijk DAKE (Amsterdam 1857-1918)

C.L. Dake - Een gezellige reisgenoot kopen? Bied vanaf 10!

C.L. Dake - Een gezellige reisgenoot

Grafiek tot 1900

Geplaatst dooryookoo

Eindtijd27-07-2021 om 21:24

TechniekEts
Afmetingen17 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
DragerChine collé
IngelijstNiet Ingelijst