5. Claes Oldenburg

Claes Oldenburg (1929)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Claes Oldenburg (Stockholm, 28 januari 1929) is een Zweeds-Amerikaanse beeldhouwer.

Wereldberoemd. Zie Wikipedia, RKD etc.

Oldenburg is vooral bekend geworden door zijn kunstwerken in de openbare ruimte, waarin hij vaak grote versies toont van alledaagse gebruiksobjecten, zoals: een schroef, een wasknijper, een tandenborstel , enzovoorts. Een ander thema in zijn werk zijn de zogenaamde soft sculptures, objecten, die normaal hard zijn, uitgevoerd in zachte, flexibele materialen.

Amerikaans Zweeds

Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 335!

Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst.

Geplaatst doorZuiverKunst

Eindtijd25-07-2021 om 19:58

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst