5. Erica van Nierop

Erica van Nierop

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Erica van NIEROP (XX)

Erica van Nierop - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

Erica van Nierop - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMartha

Eindtijd01-06-2021 om 22:33

Jaartal1975
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen37 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst