5. Gaston Simoes de Fonseca

Gaston Simoes de Fonseca (1874-1943)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Gaston Simoes DE FONSECA (Rio de Janeiro, 1874 - Parijs, 1943)

Gaston Simoes de Fonseca - Paar van twee etsen van vrouwenfiguren "flappers" kopen? Bied vanaf 200!

Gaston Simoes de Fonseca - Paar van twee etsen van vrouwenfiguren "flappers"

Geplaatst doorReynout

Eindtijd11-07-2021 om 12:07

TechniekEts
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst