5. Geovanini Morais Barros

Geovanini Morais Barros (1969)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Geovanini MORAIS BARROS (Brazilië 1969)

Braziliaans

Geovanini Morais Barros - I'm still in search of the Perfect Lover kopen? Bied vanaf 150!

Geovanini Morais Barros - I'm still in search of the Perfect Lover

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHausse

Eindtijd19-05-2021 om 22:30

Jaartal2012
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen21 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst