5. Henk van de Laar

Henk van de Laar

1 aangeboden items / 25 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Henk van de LAAR

Henk van de Laar - Zeefdruk, Rivier en land kopen? Bied vanaf 1!

Henk van de Laar - Zeefdruk, Rivier en land

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Eindtijd09-08-2021 om 19:11

Jaartal2011
Afmetingen60 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst