5. Henk van der Haar

Henk van der Haar (1950)

1 aangeboden items / 55 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Henk van der HAAR (Langbroek 1950)

Henk van der Haar - twee etsen op een blad kopen? Bied vanaf 50!

Henk van der Haar - twee etsen op een blad

Geplaatst dooriledere

Eindtijd24-02-2021 om 19:21

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen27 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst