5. Johan Christiaan Kerkmeijer

Johan Christiaan Kerkmeijer (1875-1956)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Johan Christiaan KERKMEIJER (Middelburg 1875 - Hoorn 1956)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Johan Christiaan Kerkmeijer - Kerk in Aagtekerke - Tekening kopen? Bied vanaf 45!

Johan Christiaan Kerkmeijer - Kerk in Aagtekerke - Tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Eindtijd31-07-2021 om 19:20

Jaartal1922
TechniekPotlood
Afmetingen43 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan Christiaan Kerkmeijer - Havenpoort in Zierikzee - Tekening kopen? Bied vanaf 45!

Johan Christiaan Kerkmeijer - Havenpoort in Zierikzee - Tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Eindtijd31-07-2021 om 19:24

Jaartal1922
TechniekPotlood
Afmetingen25 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst